Teczki

Teczka na rysunki – łatwe i wygodne przenoszenie prac

Teczka na rysunki, czy też innego rodzaju prace, to podstawowy element wyposażenia każdego twórcy rysunków, projektów, grafik lub plakatów. W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości produkty, które pozwolą na sprawne, łatwe, wygodne i przede wszystkim bezpieczne przenoszenie prac.Proponowany przez nas asortyment to między innymi teczka popularnej marki Leniar – trwała, komfortowa w użytkowaniu i niezwykle praktyczna. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Teczka na rysunki – szeroki wybór w atrakcyjnych cenach

Teczka A0, A1, A2, A3, A4, B1, czy też B2, wykonana z elastycznego materiału, tworzywa sztucznego lub kartonu. Wyposażona w zamek błyskawiczny lub gumkę. Posiadająca rączkę i pasek oraz dostępna w wielu kolorach. Nasza oferta teczek jest naprawdę szeroka i wierzymy, że każdy artysta znajdzie tutaj coś odpowiedniego dla siebie.

Proponowany przez nas asortyment dedykowany twórczości plastycznej to jednak nie tylko teczki na rysunki. W naszej ofercie znajdą Państwo miedzy innymi znakomite płótno malarskie, ołówki, kredki, czy też pędzle i palety malarskie. Zapraszamy!

Sortuj po