KULE - BOMBKI STYROPIANOWE

Styropianowe kule to bardzo uniwersalne dekoracje, a ich ostateczny wygląd zależy tak naprawdę tylko i wyłącznie od Twojej wyobraźni. Przy użyciu styropianowej kuli możesz wyczarować prawdziwie magiczne ozdoby.

Zimą, w czasie świąt, styropianowe kule jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki przeobrażają się w imponujące elementy dekoracyjne. Wystarczy odrobina kreatywności, by proste przedmioty o najmniej skomplikowanym kształcie nagle zamieniły się w urokliwe motywy zdobnicze. Styropianowe bombki zachwycają kolorami i użytymi do nich dodatkami – aksamitnymi wstążkami, połyskującymi cekinami czy lekkim jak zimowy puch brokatem.

Styropianowe kule nie przestają zaskakiwać nawet po upływie zimy i magicznego świątecznego czasu. Łatwo wkradają się w łaski zarówno amatorów, jak i prawdziwych znawców aranżacji wnętrz. Tak efektowne ozdoby nie mogą pozostać niezauważone – zwłaszcza, gdy tworzymy z nich okazałe dekoracyjne łańcuchy. Styropianowe kule możemy też pojedynczo rozmieścić w różnych miejscach mieszkania, zdobiąc na wiele różnych sposobów.

Sortuj po
Wyświetl na stronie