Bezdrzewne

Kredki bezdrzewne Progresso zostały wyprodukowane przez renomowaną, czeską firmę Koh-I-Noor, która specjalizuje się w różnego rodzaju akcesoriach dla artystów plastyków.

Dzięki temu, że kredki Progresso nie posiadają drewnianego trzonka, są całkowicie zużywalne. Nie brudzą rąk rysownika, ponieważ zostały wielokrotnie pokryte bezbarwnym lakierem. Poza praktycznością dodaje to im estetycznego wyglądu. Korzystanie z tego typu kredek jest bajecznie proste! Można je temperować klasyczną strugaczką, a pozostałości nie wyrzucać do śmieci, tylko wykorzystać do cieniowania, wcierając je w papier.

Kredki szerokiej gamie kolorystycznej

Bezdrzewne kredki Progresso sprzedajemy w naszym sklepie internetowym na sztuki lub w zestawach po 2, 6, 12, lub 24 sztuki. W zależności od potrzeb zakupisz u nas dokładnie takie kolory, które są Ci potrzebne do stworzenia bajecznych rysunków. Zaletą kredek bezdrzewnych Progresso jest to, że na długo zachowują swoje właściwości, a do tego są niełamliwe. Rysownicy chętnie używają ich do cieniowania i rysowania konturów. W zależności od tego, jak trzymasz kredkę, uzyskasz inny efekt.

Sortuj po