Kredki akwarelowe

W naszej ofercie przygotowaliśmy profesjonalne kredki akwarelowe dla wszystkich osób interesujących się rysunkiem artystycznym. Posiadamy kredki pochodzące od znanych i cenionych producentów na całym świecie. Znajdziesz u nas takie kredki akwarelowe jak Koh-I-Noor z serii Mondeluz. Poza wysoką jakością proponujemy kredki, które świetnie prezentują się jako prezent - dostępne w metalowej kasetce, zachwycą każdego miłośnika rysunku.

Wielofunkcyjne zastosowanie kredek akwarelowych

Kredki akwarelowe wyróżniają się przystępną ceną przy swoim wielofunkcyjnym zastosowaniu. Można z nich korzystać w taki sam sposób, jak z tradycyjnych kredek lub wykorzystać zalety akwareli. Po kontakcie z wodą kreska narysowana kredką może zostać rozmyta, tworząc efekt, jaki dają akwarele. Rysować tymi kredkami można zarówno na papierze suchym, jak i mokrym.

Puść wodze fantazji

Kredki akwarele dają również wiele możliwości twórczych, ponieważ dostępne są w wielu kolorach. Zestaw kredek Koh-I-Noor dostępny jest nawet w 72 kolorach, które pozwolą Ci stworzyć jedyne w swoim rodzaju dzieło sztuki. Szeroki wybór barw to nieograniczone pole dla wyobraźni. Wybierz odpowiedni zestaw kredek akwarelowych i daj się ponieść kreatywności!

Sortuj po