Flamastry i markery

W tej części naszego sklepu internetowego z zaopatrzeniem dla artystów plastyków posiadamy bardzo obszerny zbiór flamastrów i markerów służących zarówno do pracy twórczej, jak i biurowej. Wysokiej jakości flamastry marki Koh-I-Noor sprawdzają się świetnie do tworzenia kolorowych rysunków w przedszkolu, czy w szkole. Są bezpieczne dla dzieci, a przy okazji łatwo zmywalne ze skóry i ubrań. W naszej ofercie posiadamy również profesjonalne markery przeznaczone do pisania po tablicach suchościeralnych oraz zestawy markerów do tworzenia różnego rodzaju projektów, plakatów, czy mangi. Zapoznaj się z dostępnymi produktami i wybierz zestaw, który spełni wszystkie Twoje potrzeby.

Japońskie markery olejowe i wiele innych

W naszej kolekcji nie zabrakło również flamastrów i markerów olejowych, które nadają się do malowania nawet po najbardziej problematycznych powierzchniach, np. metalu, czy drewnie.

Sprzedajemy wyłącznie sprawdzone produkty, wyprodukowane przez renomowane marki. Dlatego dostaniesz u nas japońskie markery od Sakury, zakreślacze marki Titanum, czy flamastry czeskiej produkcji Koh-I-Noor. Doświadczeni plastycy i graficy z pewnością wiedzą, że są to akcesoria o wysokiej jakości i długiej trwałości.

Sortuj po
Wyświetl na stronie