Farby do decoupage

Decoupage to wyjątkowo wdzięczna, a do tego tania technika wykonywania niezwykłych ozdób. Nie uwierzysz, jak niewiele potrzeba, by odmienić zwykłe lub ożywić i odświeżyć zniszczone przedmioty. Decoupage może być ciekawym zajęciem, pasją, lecz coraz częściej staje się również sposobem na zarobek. Bez względu na to, jakie ma przeznaczenie, decoupage wciąga i angażuje osoby zarówno młode, jak i starsze.

Do decoupage’u potrzebnych będzie Ci jedynie kilka przedmiotów: element, który chcesz ozdobić – może być wykonany zarówno z drewna, styropianu, ceramiki czy kartonu, motyw zdobniczy, narzędzia do cięcia, klejenia i malowania. Do tego ostatniego wykorzystasz akrylowe farby do decoupage’u.

W LoveArt znajdziesz farby w szerokiej gamie kolorystycznej – od barw pastelowych, po kolory intensywne. Każdy z nich pozwoli Ci uzyskać wyrazisty kolor. Szybko przekonasz się, jak ogromną zaletą jest krótki czas schnięcia akrylowych farb do decoupage’u, a także możliwość mieszania ich między sobą. Dzięki temu będziesz mógł uzyskać dokładnie takie odcienie, jakie Cię interesują, a potem błyskawicznie naniesiesz je na określoną powierzchnię.

Sortuj po