Artykuły drewniane

Proste, niewymagające artykuły do decoupage’u, takie jak dekoracyjne pudełka czy inne, drewniane przedmioty do zdobienia, mogą zasadniczo odmienić niemal każdą przestrzeń. Te niepozorne elementy posiadają też niezwykłą moc, zdolną zmieniać każdy Twój dzień.

Co powiesz na poranną herbatę zachwycającą swym aromatem, dla której domem jest estetycznie zdobione, drewniane pudełko? Czego jeszcze potrzebujesz, by miło rozpocząć dzień? Może dobrej książki lub porannej prasy, które umieścisz na oryginalnie zdobionym gazetowniku?

Popołudnie możesz uprzyjemnić czasem spędzonym z najbliższymi. Może to odpowiedni moment na wspomnienia, które zdecydowałeś zatrzymać w efektownie oprawionych albumach? Malownicze elementy zdobione techniką decoupage’u mogą zresztą towarzyszyć Ci w jeszcze wielu innych sytuacjach, być z Tobą w wielu różnych miejscach. Proste drewniane elementy, takie jak kubki czy pudełka, zdobione techniką decoupage’u nabierają zupełnie innego charakteru.

Nawet nie zorientujesz się, jak szybko drewniane przedmioty do zdobienia – pudełko na zdjęcia, biżuteria, drewniane chusteczniki, cukierniczki, podkładki i tacki, serwetniki czy świeczniki przemkną do Twojego codziennego otoczenia. Do decoupage’u będziesz potrzebował tak naprawdę jedynie kilku elementów: drewnianych przedmiotów do zdobienia, wyciętych motywów oraz kilku narzędzi – do cięcia, malowania oraz klejenia.

Sortuj po