Akcesoria

Akcesoria do rysowania, takie jak gumki, czy temperówki są niezbędne w każdym piórniku, biurze, czy pracowni artystycznej. Należą do podstawowego zaopatrzenia osób, które na co dzień posługują się ołówkami lub kredkami. W naszym sklepie internetowym zgromadziliśmy obszerny wybór produktów, aby spełnić wszystkie wymagania naszych klientów.

Gumka chlebowa

Gumka chlebowa służy do ścierania ołówka, węgla, a nawet kredek i innych technik suchych. Umożliwia korektę wykonanych rysunków, a także rozmazanie i rozjaśnienie ich w wybranych miejscach. Produkt ten cieszy się dużą popularnością wśród profesjonalnych artystów. Dzięki swej konsystencji gumka chlebowa może służyć przez długi czasu - jeżeli się zabrudzi, można ją zgnieść i ponownie uformować.

Mała i duża - temperówka dla każdego

Jeżeli chodzi o temperówki, to posiadamy wersje elektryczne, plastikowe i ręczne - operowane na korbkę. W warunkach biurowych najlepiej sprawdza się temperówka elektryczna na baterie, ponieważ pozwala szybko zatemperować dużą ilość ołówków. Jeżeli jednak nie będziesz korzystać z niej zbyt często, to z pewnością zadowoli Cię klasyczna, pojedyncza temperówka plastikowa, którą sprzedajemy w bardzo korzystnej cenie. Wszystkim tym, którzy chcą udekorować swoje biurko funkcjonalnym gadżetem, polecamy temperówkę w kształcie starego aparatu fotograficznego!

Sortuj po