KULE - BOMBKI STYROPIANOWE

Styropianowe kule to bardzo uniwersalne dekoracje, a ich ostateczny wygląd zależy tak naprawdę tylko i wyłącznie od Twojej wyobraźni. Przy użyciu styropianowej kuli możesz wyczarować prawdziwie magiczne ozdoby.

Zimą, w czasie świąt, styropianowe kule jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki przeobrażają się w imponujące elementy dekoracyjne. Wystarczy odrobina kreatywności, by proste przedmioty o najmniej skomplikowanym kształcie nagle zamieniły się w urokliwe motywy zdobnicze. Styropianowe bombki zachwycają kolorami i użytymi do nich dodatkami – aksamitnymi wstążkami, połyskującymi cekinami czy lekkim jak zimowy puch brokatem.

Styropianowe kule nie przestają zaskakiwać nawet po upływie zimy i magicznego świątecznego czasu. Łatwo wkradają się w łaski zarówno amatorów, jak i prawdziwych znawców aranżacji wnętrz. Tak efektowne ozdoby nie mogą pozostać niezauważone – zwłaszcza, gdy tworzymy z nich okazałe dekoracyjne łańcuchy. Styropianowe kule możemy też pojedynczo rozmieścić w różnych miejscach mieszkania, zdobiąc na wiele różnych sposobów.

Sortuj po
Wyświetl na stronie

Jak ozdobić styropianowe kule?

Styropianowe ,,bombki” otoczymy delikatnym materiałem, lekkim brokatem, owiniemy wstążką czy ponabijamy dowolnymi elementami – niech będą to delikatne koraliki, perełki dekoracyjne, kryształki, elementy z filcu i inne. Jedynym ograniczeniem jest tutaj Twoja wyobraźnia. Jeśli tylko zdołasz przymocować do styropianowej kuli wybrane elementy – reszta pozostaje już kwestią Twoich indywidualnych preferencji i gustu. Kule styropianowe świetnie wyglądają także zdobione w technice decoupage’u. Delikatny motyw florystyczny jeszcze bardziej podkreśla ich lekkość, finalnie nadając wnętrzom delikatności i wysmakowania.

Czego możesz potrzebować do ozdobienia kul ze styropianu? Oprócz dobrego pomysłu, z pewnością przyda Ci się któryś z materiałów dekoracyjnych: ozdobna serwetka, klej do decoupage’u, farby akrylowe, filcowe ozdoby, wstążki, cekiny, brokat oraz wszystko to, co jeszcze podrzuci Ci Twoja wyobraźnia. Zdobienie dekoracyjnych bombek ze styropianu może być prawdziwą sztuką, a jednocześnie przyjemnym zajęciem, które zaangażuje Ciebie i Twoich najbliższych.

Sprawdź dodatki, które pomogą Ci zaczarować styropianowe kule.