Jaja styropianowe

Jaja styropianowe przyozdobić można przy pomocy wielu różnych elementów, jednak najefektowniej prezentują się w otoczeniu cekinów lub skąpane w brokacie. Pisanki ze styropianu może otulić też delikatna wstążka czy ozdobny sznurek jutowy. Styropianowe jaja to oryginalne, eleganckie ozdoby, które przy odrobinie kreatywności zamieniają się w małe dzieła sztuki.

Ozdób jajka techniką decoupage

Jajka ze styropianu możesz również ozdobić techniką decoupage’u. Udekorowane delikatnym wzorem będą sprawiały wrażenie ręcznie malowanych. Taka ozdoba uświetni wygląd stołu czy wielkanocnego koszyka, jednak doskonale sprawdzi się też jako drobny upominek dla bliskiej Ci osoby.

Jeśli szukasz innych styropianowych ozdób – bardziej uniwersalnych i mniej zobowiązujących, sprawdź nasze kule styropianowe. Tę efektowną dekorację wykorzystasz przez cały rok, niezależnie od okoliczności.

Sortuj po

Pisanki ze styropianu – zajęcie dla całej rodziny!

Świąteczny czas to idealny moment na spędzenie miłych chwil z rodziną. Na co dzień zajęci szkołą, pracą czy jeszcze innymi obowiązkami zapominamy o tym, jak istotne jest poświęcanie naszej uwagi najważniejszym dla nas relacjom. Święta dają możliwość nie tylko rodzinnych spotkań przy stole, ale i wspólnych, przedświątecznych przygotowań.

Wszystko to scala rodzinne więzi, przyczyniając się do tworzenia niezwykłej atmosfery. Rodzinne pieczenie ciast, przygotowywanie wielkanocnych potraw, a wreszcie - świątecznych ozdób techniką decoupage, może okazać się też prawdziwą frajdą – zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Bohaterami świąt wielkanocnych są jajka. Ten ważny, historyczny element wchodzi w skład wielu potraw, jednak równie dobrze funkcjonuje jako dekoracja. Najlepiej prezentują się te przygotowane wspólnymi siłami metodą decoupage’u – wtedy każdy może choć na chwilę poczuć się jak prawdziwy artysta, samodzielnie kreujący otaczającą go rzeczywistość.

Spróbuj choć na moment wyobrazić sobie beztroskie chwile, podczas których wspólnie tworzycie świąteczne ozdoby. Nie będziecie potrzebować do tego ani wielu pieniędzy, ani też ponadprzeciętnych zdolności manualnych. Wystarczą Wam tak naprawdę styropianowe jajka oraz elementy pomocne w ich dekorowaniu – w zależności od tego, czym chcecie je zdobić. Każdy z nich znajdziecie w LoveArt.

Zapraszamy!