Farby do decoupage

Decoupage to wyjątkowo wdzięczna, a do tego tania technika wykonywania niezwykłych ozdób. Nie uwierzysz, jak niewiele potrzeba, by odmienić zwykłe lub ożywić i odświeżyć zniszczone przedmioty. Decoupage może być ciekawym zajęciem, pasją, lecz coraz częściej staje się również sposobem na zarobek. Bez względu na to, jakie ma przeznaczenie, decoupage wciąga i angażuje osoby zarówno młode, jak i starsze.

Do decoupage’u potrzebnych będzie Ci jedynie kilka przedmiotów: element, który chcesz ozdobić – może być wykonany zarówno z drewna, styropianu, ceramiki czy kartonu, motyw zdobniczy, narzędzia do cięcia, klejenia i malowania. Do tego ostatniego wykorzystasz akrylowe farby do decoupage’u.

W LoveArt znajdziesz farby w szerokiej gamie kolorystycznej – od barw pastelowych, po kolory intensywne. Każdy z nich pozwoli Ci uzyskać wyrazisty kolor. Szybko przekonasz się, jak ogromną zaletą jest krótki czas schnięcia akrylowych farb do decoupage’u, a także możliwość mieszania ich między sobą. Dzięki temu będziesz mógł uzyskać dokładnie takie odcienie, jakie Cię interesują, a potem błyskawicznie naniesiesz je na określoną powierzchnię.

Sortuj po

Przy pomocy artykułów do decoupage’u możesz odmienić tak naprawdę cały swój dom, niemal każdy jego kąt. Decoupage sprawdza się wszędzie tam, gdzie rodzi się potrzeba efektownych, lecz subtelnych dekoracji. Dzięki technice decoupage’u, wnętrza mogą nabrać też bardziej indywidualnego charakteru. Sam powiedz, czy nie chciałbyś mieszkać tak, jak lubisz, otaczając się przedmiotami, które poniekąd sam stworzyłeś?

W technice decoupage’u możesz zdobić i malować wszelakiej maści przedmioty – od drewnianych, poprzez styropianowe, aż po ceramiczne czy metalowe. Farby i dodatki do decoupage’u przeobrażą zwykłe przedmioty w elementy, po które zaczniesz sięgać z jeszcze większą przyjemnością i uśmiechem.