TECHNIKA DECOUPAGE

Technika decoupage polega na ozdabianiu przedmiotów codziennego użytku. Zdobnictwo tą metodą cieszy się dużą popularnością, ponieważ właściwie każdy może zostać mistrzem decoupage’u. Warsztat ten opiera się głównie na inwencji twórczej artysty – nie ma rygorystycznie ustalonych zasad. Wystarczy, że wybierzesz przedmiot, któremu chcesz nadać nowe życie, a reszta zależy od Twojej własnej pomysłowości.

Sortuj po
Wyświetl na stronie

LoveArt – sklep dla miłośników twórczości plastycznej

Zapoznaj się z naszą ofertą akcesoriów do decoupage’u. Nasz sklep wyposażony jest w:

Wystarczy kilka prostych kroków, aby zmienić zwykły przedmiot w coś wyjątkowego. Dekorując swój dom małymi dziełami sztuki decoupage, możesz spersonalizować własną przestrzeń i nadać jej przytulnej atmosfery.

Z nami ozdobisz cały dom

Sztuka decoupage’u jest tworzona na meblach, szkle, pudełkach, wazonach, ramkach i wielu innych przedmiotach. Jedyne, co może ograniczać Cię w decoupage’u, to Twoja wyobraźnia. Jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę z tą techniką, sprawdź gotowe zestawy do decoupage. Za jednym kliknięciem otrzymasz wszystkie akcesoria potrzebne do rozpoczęcia sztuki kreatywnego zdobnictwa.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Zapoznaj się z pozostałymi kategoriami w naszym sklepie internetowym i rozpocznij nowe hobby.