Artykuły drewniane

Proste, niewymagające artykuły do decoupage’u, takie jak dekoracyjne pudełka czy inne, drewniane przedmioty do zdobienia, mogą zasadniczo odmienić niemal każdą przestrzeń. Te niepozorne elementy posiadają też niezwykłą moc, zdolną zmieniać każdy Twój dzień.

Co powiesz na poranną herbatę zachwycającą swym aromatem, dla której domem jest estetycznie zdobione, drewniane pudełko? Czego jeszcze potrzebujesz, by miło rozpocząć dzień? Może dobrej książki lub porannej prasy, które umieścisz na oryginalnie zdobionym gazetowniku?

Popołudnie możesz uprzyjemnić czasem spędzonym z najbliższymi. Może to odpowiedni moment na wspomnienia, które zdecydowałeś zatrzymać w efektownie oprawionych albumach? Malownicze elementy zdobione techniką decoupage’u mogą zresztą towarzyszyć Ci w jeszcze wielu innych sytuacjach, być z Tobą w wielu różnych miejscach. Proste drewniane elementy, takie jak kubki czy pudełka, zdobione techniką decoupage’u nabierają zupełnie innego charakteru.

Nawet nie zorientujesz się, jak szybko drewniane przedmioty do zdobienia – pudełko na zdjęcia, biżuteria, drewniane chusteczniki, cukierniczki, podkładki i tacki, serwetniki czy świeczniki przemkną do Twojego codziennego otoczenia. Do decoupage’u będziesz potrzebował tak naprawdę jedynie kilku elementów: drewnianych przedmiotów do zdobienia, wyciętych motywów oraz kilku narzędzi – do cięcia, malowania oraz klejenia.

Sortuj po

,,Zwykłe” drewniane pudełka, które tworzą niezwykłe miejsca

Jak wyglądają wnętrza, w których lubisz przebywać? To pomieszczenia surowe, minimalistyczne czy może ciepłe, klimatyczne, pełne przedmiotów, które wprawiają w doskonały nastrój? Czego potrzebujesz, by poczuć się tak, jak lubisz? Czy czasem zastanawiasz się, jak pozornie drobne elementy mogą zmienić otaczającą Cię rzeczywistość? Czy myślałeś kiedyś, że mogą to być nawet proste, drewniane pudełka, w które wystarczy tchnąć trochę życia?

Wnętrza, w których przebywamy – zarówno te, w których mieszkamy, jak i te, które odwiedzamy, mogą mieć wpływ na nasz nastrój i samopoczucie. Niektórzy twierdzą też, że wystrój pomieszczeń mieszkalnych wpływa na nasze życie osobiste, a nawet zawodowe. Na naszą psychikę oddziałują kolory, ale i wyposażenie wnętrz. Meble, dodatki takie jak gustowne pudełko, czy dekoracje tworzące udane aranżacje sprzyjają dobremu samopoczuciu , wywołują na naszych twarzach uśmiech, zachęcają do działania. Wnętrza chaotyczne często wprowadzają niepokój i poddenerwowanie.

Największą przyjemność sprawia przebywanie we wnętrzach, które współgrają z naszą naturą, emanują niezakłóconą niczym energią. To jednocześnie wnętrza, które wyrażają nas samych, są integralną częścią naszego codziennego życia. Jednym ze sposobów na ,,przemycenie” do wnętrz naszego estetycznego zamysłu jest właśnie samodzielne tworzenie niezwykłych dekoracji - z duszą i klimatem. A w tych idealnie sprawdza się technika decoupage’u.

Sprawdź również nasze farby do decoupage’u i bombki styropianowe – daj się ponieść fantazji i rozpocznij przygodę ze zdobieniem. Do dekoracji artykułów drewnianych może Ci się również przydać temperówka elektryczna i kredki akwarelowe. Wszystkie niezbędne produkty znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Zapraszamy!